Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Oprava navigace RT6 - chybné sektory na SD kartě
thorin5
27.11.2017 20:59 - Oprava navigace RT6 - chybné sektory na SD kartě
99
Zdravím, měl bych prosbu - dotaz.
Mému otci na C5 III (2013) začala blbnout navigace RT6 - nejdříve občas a potom už v podstatě trvale. Po konzultaci v servisu mu doporučil jeho známý technik, abychom si to zkusili opravit svépomocí, protože oni to mohou pouze vyměnit jako díl cca za 20tis.
Prý, že na vnitřní sd kartě jsou nějaké chybné sektory, nepovedlo se mu to ani přehrát novějším SW.
Rádio jsme tedy rozebrali - vnitřní karta má 8GB a opravdu má vadné sektory. Nicméně pomocí Acronis jsem si nahrál její kopii. Máme zapůjčené i instalační CD (DVD) - předpokládám, že koupíme jinou kartu a na ní nahrajeme klon té původní. Pak zkusíme instalovat ten nový SW - snad to chybná místa opraví.
Máte někdo již zkušenost s takovouto opravou? Je tam nějaké úskalí, nebo je to takto proveditelné?
Děkuji mnohokrát za rady, mám zkušenosti a diagnostikou i elektronikou a opravami PC, ale tohle jsem ještě nikdy nedělal.
Honza

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator