Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
sgt
27.11.2017 18:47 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
Světlonoš napsal(a):
Minulý týden jsem seděl v Hyundai Tucson což je spíše menší SUV, za relativně dostupnou cenu, a velmi mě překvapil vnitřní prostor. Vepředu paráda a vzadu také. Spousta místa před koleny, podlaha s minimálním středovým tunelem. Dá se říci, že téměř tři plnohodnotná místa, kufr něco málo přes 500 litrů. Nastupování pohodlné - žádné dřepování, jen šoupnete zadek na sedák, vystupování jen spustíte nohy na zem. K jízdnímu komfortu a ovladatelnosti se zatím nemůžu vyjádřit, ale mám domluveno v druhé půlce prosince půjčení na tři dny, tak nějaké dojmy napíšu.

Tucson 1,6 T-GDi 4x4 s automatom (dvojspojka) si nakoniec vybral svokor ako náhradu za Forestra 2008. Naozaj musím uzna, že je to celkom pohodlné auto (a to jazdí na 19" ), priestoru ako spomínaš celkom dos.
Čo ma ale najviac prekvapuje, tak to je na prvý pohžad jednoduchá servisovatežnos. Čo sa týka podvozku - všade neskutočne veža miesta, ku každému čapu/silentbloku dobrý prístup. A keby ste videli, ako sa mení vzduchový alebo kabínový filter - bez žiadneho náradia. Viac vám bude trva vybalenie filtra, ako jeho výmena
.link.
Neberie ma moc móda SUV, ale ak potrebujem pohodlné auto pre 5 žudí, tak toto by som si vedel predstavi ako náhradu. Ešte sú tu MPV, ale tých už moc nie je a bude ich stále menej...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator