Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
eisy811
20.11.2017 22:54 - Re: Zimní pneu na C5
Za?iato?n?k
No, tie spominane Goodyear mi vydrzali ani nie pol zimy, ked to videl mechanik pri prezuvani na letne, tak krutil hlavou.
Michelin Alpin 4 mam odjazdene jednu sezonu, potom dalsie dve zimy, ale to uz je mensi nabeh km, takze maju cca za sebou 40 000 km a stale su OK.
Jazdim takto uz asi 10 rokov, v mailoch mam asi vsetky faktury od pneu, takze viem kolko odhadom na pneu najazdim. Doteraz som s geometriou nemal problemy (jar, jesen davam nastavovat), sem tam daka guma, disk padne ked trafim daku blbost na ceste, no to sa stalo snad 3 mozno 4x.
Jazdim predovsetkym tie hnusne nemecke, luxusne francuzske, derave belgicke, par krat do roka taliansko ci spanielsko.
Cez zimu skor mokre cesty. V 4 a 5tom mesiaci uz casto vysoke teploty, na C5 mam priemernu spotrebu poslednych 9999 km 6,9 l/100 km, nesolicham sa, skor si myslim, ze mam tazsiu nohu...
Ano, aj ja mavam niekedy tak, ze mi pneu neda viac nez 25 000 km, uz len preto, ze ich je blbost na zaciatku sezony obuvat a o dva mesiace zas prezuvat nove pneu.
Preto som pisal, ze tieto ceske pneu (vyrobene v nemecku ) sa mi velmi osvedcili, napriek tomu, ze som mal dakedy tie Polaris 2 a tie fakt boli zle, az tak, ze som musel v polovici zimy vyhodit a kupit ine pneu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator