Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
19.11.2017 10:51 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
Majerr napsal(a):
Diky za kritiku ale vecne mi to nepomohlo.


A co chces slyšet? Opravit nepůjde nebo velmi obtížné - rozebrat normálně nejde ( rozrezat ano) a potom jde o to co se uvnitř stalo - nic na to neseženeš ,starší budeš špatně shánět a s rizikem jestli je OK . Ta rucka se v tomto případě zasroubuje na doraz a zasekne a v hodně případech se roseka ta plastová převodovka a tu neseženeš, pokud jsi vytáhl pojistku a zatahnuj ji je problém a myslím ze nepomůže ani proces zpět zajištění diagnostikou protože je zasekla - zbývá jediná možnost ji vypreparovat ven- rozebrat ,zjistit jak moc a co je špatně a pokusit se ji znovu složit. Bez urážky myslím ze tvé znalosti na to nestačí a málokdo do toho půjde.

Nebo chceš slyšet - to nic přijeď za deset minut je to opravené ? Jednu tu mám ta ale hlásí (jen po rozpadnutí plastového dorazu bovdenu) chybu síly zatažení , potom tu mám dobrou elektroniku z jiné kde se rozlámala převodovka když pán ručku odjistil a zatáhnul jako ty.Cena ručky na vrakáči se pohybuje kolem 10000,- pokud ji seženeš.----- už je to lepší ?

Pokud to budeš rozebírat menší deklík je elektronika , větší je mechanizmus ručky. hodně štěstí.

V příloze mᚠutroby el.ručky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator