Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
xantia.hd
17.11.2017 22:21 - Re: Zimní pneu na C5
99
63zdenda napsal(a):
Já do těch syronu šel, líbyl se mi vzorek a cena.
.link.


Syron je vyvíjen v Německu a vyráběn v Korejském Nexenu. Takže bych předpokládal něco podobného jako Nexen. Nexen vykazuje dobrý poměr ceny a kvality a je to poměrně žádaná značka v kategorii levnějších pneu. Mladí si též vybrali na svoji X7 Nexeny, myslím, že neudělali úplně špatně. Jen tak pro pamětníky - dřív se zimní pneu neřešily vůbec, jezdilo se v létě v zimě na nějakých OR6 a taky se dojelo. Akorát si řidiči nemysleli, když mají všemožné asistenty a super zimní pneu, mohou jezdit jako v létě Já jsem na své C5 II přivezl z Německa čerstvě obuté zimní LingLongy (je mi jasné, že dealer šetřil a obul to do nejlevnějšího co bylo), ale na mé jezdění kolem komína úplně stačí. Nakonec jsem si tuhle značku koupil i na léto, v 16" v indexu W stála něco přes 1000. Já vím, je to možná ostuda, ale nepotřebuju závodit a na mé ježdění plně stačí. A možná že není třeba tu čínu za každou cenu odsuzovat .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator