Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
ladabra
14.11.2017 19:19 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
99
Nefunkční ventilátor klimatizace (automatická s větším displejem) na mém C5, 2,0i z r.2005, tedyII mě donutil, požádat o radu zde diskutující. Diskuze probíhá už dlouho a já jí celou pečlivě prostudoval. Mám provedení bez regulátoru a všechno je jiné, než u tady převážně diskutované klimy C5 I. Auto jsem koupil v létě s tím, že je nefunkční ventilátor. Nejdříve jsem vyměnil kabinový filtr, byl totálně zacpaný. Potom jsem jel natankovat a ventilátor začal fungovat. Myslel jsem si že má nějaké jištění proti zacpanému filtru a že mám opraveno. Ventilátor normálně fungoval a až teď s nástupem zimy samozřejmě opět nefunguje. Žádné opálené, nebo vyhřáté kontakty jsem nenašel - na dostupných spojích. Ještě pro lepší orientaci, předchozí majitel mi říkal, že na hrbolech občas ventilátor začal chodit. Má někdo radu. jak identifikovat závadu u tohoto provedení, případně ví někdo o odborníkovi, který si s tím umí poradit, ještě lépe opravit. ?? Díky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator