Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
RimmerCZ
13.11.2017 15:49 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
U??vate?
No je fakt, ze kdyz prijedu k mechanikovi, tak mi jednou za cas vzdycky rekne, ze mu tam privezli zadreny sestivalec. Tak mu podekuju za psychickou podporu a on na to odveti, ze mam novy motor, tak bych mel byt v pohode Dneska bych uz do sestivalce asi taky nesel, a koupil radeij 2.2 150kW. Ono to vyjde skoro nastejno co se tyce nejakeho vykonu a vsecko ostatni hovori ve prospech 4 valce. Do nejakych 100-120 km/h ten rozdil ve vykonu nepoznas, protoze probeh kroutaku V6 bude proste na limitu omezeni a obe auta jsou tezka a kdejake lehci auto s dvoulitrem jakz takz stiha. A v dalnichnich superrychlostech nevim, jezdim na tempomat na 140

Co se tyce vymeny motoru co vzpominak igok, tak jsem mel spatne loziska na klice, byla tam velka axialni vule, proste to chodilo zleva doprava jak se to zahralo. Duvod nevim, ale cetl jsem nekde na Landrover foru, ze zezacatku verze bloku mely nejake "mensi" ci snad poddimenzovana loziska. Nakolik pravdy to je nevim, ale motor mel natoceno 108 poctivych, takze bych to tipnul na moznou kombinaci dlouhych vymen oleje a spatny "kus"/vyrobni vada?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator