Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ztráta výkonu / Peugeot 407 2.0 HDi 100kW
banan1987
10.11.2017 20:14 - Re: Ztráta výkonu / Peugeot 407 2.0 HDi 100kW
Za?iato?n?k
vidim ze to beriete ako keby som tu opravoval auta zaradom a vy z toho nemate nic.. no ked sa vam to nepaci naco tu je potom forum a naco tu vlastne nieco radite.. ak Vas to tak velmi obtazuje kludne nemusite dalej pisat.. no ja mam v rodine 4x C5 1X P407 1x P307 a vsetko su RHR..
niesom servis robim len autofolie a ked mam garaz robim si auta sam lebo tunajsie servisy mi chceli hned menit turbo bez nejakej predoslej kontroly..

mimochodom ovladanie turba funguje dobre ide lahko.. meranie podtlaku pred turbom priamo po nastartovani ked ma urobit podtlak do regulacie da hned -9 bar nikde sa nestraca.. no ked som robil podtlak na ovladanie turba a drzal som po case sa oska regulacie vysunula asi o 5mm naspat ako keby nedrzala membrana ale az po cca 10 - 8 sekundach.. pravdaze doma mam druhu regulaciu skusili sme to vymenit len na skusku ale chyba sa opakuje tiez ale skoci neskor.. je mi jasne ze toto sa robit nema ze sa to nastavuje na stolici chcel som len skusit ci chyba bude znovu.. no auto tahalo len casom odfuklo ako keby bol blow off ventil a po sviznej jazde zase prestalo tahat. po vypnuti motora zase slo v pohode.. mam v ponuke aj druhe turbo origo z 407 za cca 100e co nieje vela ale ci to nebude len zbytocna investicia. ale zase bola by na nom regulacia nastavena od vyroby a ak by to bolo tou bol by som rad



autodiag napsal(a):
to rozdeleni primo na vyveve uz jsem nekolikrat videl ucpane,delam donej diru 3 vrtakem
samozdrejme klasika je Y za naftovym filtrem,ale to beru jako automaticky prohlidnute,teda psalo se to
rozdelovac na vyveve bol kontrolovany hned nieje upchaty je v pohode a cely podtlakovy system bol demontovany z auta kontrolovany aj som ho tlakoval ci niekde nebude fucat a nic. vsetko tesni . Y som kontroloval ako prvy ten poznam z otcovho auta ze tam bola chyba davno, ale tu je ako novy a v pohode

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator