Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
jruze
09.11.2017 21:35 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
U??vate?
autodiag napsal(a):
nechci vam do toho Jirko kecat ale ja bych do toho nesel,to auto nebude uplne v poradku
neuspechal bych to
v citroenu nic neni


To auto se mi také moc nezdá - je sice hezké ale něco mi na tom nesedí - nevím proč - příjde mi že je tam nějaký problém kolem elektroniky , ty chyby jakoby byly od slabé aku, ale oni se vrátily opět(nemazal jsem ecu aby tam nebyl záznam) ale ty ostatní se vrátily opět všechny = je to o tom že to nehlásí nic na budíkách a v diag jsou a třeba FAP by měl být vidět i na budíku mimo to v těchto Km je na něj docela brzo - něco mi říká že jsou některé zakázané a je tam pár chyb které by to mělo ukázat - tyhle motory se dost chrání a tento se chová jako by se nic nedělo a také jsem s nejel už nebyl čas jinak bazarník prohlásil že je ,,nadšenej" z protiúčtu. A když jsem mu ukázal že je všechno pod chybama tak ,, to aby jsme do toho raději nikoho nepouštěli" a že to půl roku stálo že si to musí sednout - jinak byl ochotnej .(až na to že jsem se tam dostal až v 16.oo a byl jsem tak víc jak hodinu a už potřebovali odjet sice nenaléhali abych to zbalil ale nechtěl jsem zdržovat) Najednu stranu se mě to auto líbí ale mám z něj divnej pocit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator