Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do motorového oleje
LukoLVG
16.10.2017 14:01 - Re: Aditiva do motorového oleje
Za?iato?n?k
Akurat moja cerstva skusenost. Po vymene oleja za predpisany TOTAL z eshopu zacala pomaly ale isto hucat prevodovka... po 8000km sa to fakt zhorsilo na 2jke a 3jke ked neham zaradenu rychlost a pustim plyn. Olej von, a naliaty Liqui Moly olej plus aditivum Liqui Moly do prevodovky. Zlepsienie vyrazne ale uz je nacata skrina aj tak... Pomohli ale neham to tak a neriesim to. Pri radiu to ani nepocut, clovek co nevie rozoznat kde je naboj na kolese to aj tak nepostrehne. Poucenie? Nekupujem z eshopu olej, ten TOTAL bol najskor pancovany ked mi tak chytil prevodovku... Chcel som usetrit... hmmm kupovany z druheho najlacnejsieho eshopu na heureke. www.comco.sk Po dlhej dobe som dal iny olej ako Liqui Moly coz bola chyba, takze ostavam verny tejto znacke a pcham ju opat do kazdeho auta, ktore som mal alebo mam... skoda prevodovky ale tak nezhorsuje sa to, za 4000km zatial nic. Ak ju porazi tak 100-120€ stoji druha skrina... Mimochodom Alfa Romeo 156 selespeed, prevodovka citelne lepsie zacala radit po aplikovani aditiva do prevodovky, otec Fiat Doblo 1,9. Spiatocka sla dost casto cez zuby, po aplikovani sa to tiez vyrazne zlepsilo. Samozrejme nie v sekunde ale po par radeniach, desiatkach kilometrov.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator