Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
HELLMUT
29.09.2017 17:13 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
Mě teda přijde že všichni máte pravdu a stejně se hádáte Ani jeden diskutující neni mimo.
10 let před ostatními ano nebo ne, je to otázka detailů.
Já jako člověk který té technice nerozumí a jen ho baví to používat, to vidím tak, že to byla jedinečná značka ale ukončilo to XM a poslední smrtelný záškub C6.
Multiplex,kabely, blikající směrovky, aktivní kapota,to mě moc nebere.
Já se do toho zamiloval , že ty auta vypadali jako UFO a nádherně houpali.
U Xantia a C5 - hlavně sedany už ( dle mých očí) zbylo jen to houpání. Design extravagance skoro mizí.
V podstatě tuctové auta, vlastně Peugeot s šípy ( a to tvrdí del42sa )
X7 to už je dle mého totální podbízení se usedlým Němcům. Není to ošklivé ale já tam vidím Audi a BMW ,extravagance je nula!

Co se týká výbavy, ano líbilo by se mi kdybych zastavil a auto samo zaparkovalo do mezery, kdyby mělo aktivní tempomat, zastavilo před překážkou,multimediální výbavu. atd.
Ale tohle všechno jsem ochoten vyměnit za "zadek v bavlnce" a tento výběr už bohužel není ...😥

A Vilousi nepruď
Už jsem ti jednou psal že Citroen umřel, tudíž nic nového nemůže chystat. Ano můžeme založit nové " plačky" Ale proč? Naopak je to výstižné, co nového chystá ,nic, zasekl se v minulosti...
Tohle je teď nejlepší vlákno a nemůže to nikomu škodit...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator