Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
jruze
28.09.2017 14:13 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
Já už se k tomu nebudu vyjadřovat - nemá to smysl - jen že si myslím že Citroen začal upadat až od C5 - od té doby začali jen detajlní úpravy a nic víc jen jisté věci jen zkomplikovali elektronikou , vynechávali dost podstatné věci (jako kontrolu a signalizaci některých komponentů jako nesvítící některá žárovka - to už uměla CX a teď to hodili jako novinku do x7,natáčení světel do zatáčky (fantonas a potom až C5II) a toho je spoustu) narozdíl od jiných automobilek které se snažili 10-20let starých plusů u Citroenu dohnat a vylepšit. Ale to může psát jen ten kdo o těchto autech něco ví a v té době se věnoval opravám aut - proč se v tá době každý bál a utíkal od Citroenů? protože tam byly prvky které nikde jinde a nikdo o tom nic nevěděl-neuměl to opravit
pro del42sa žíjeme v realitě né vlastní ale bez urážky tobě asi ne-vlastní.
Já jsem byl jeden z 5. kdo vlastnil CX v republice, měl jsem kompletní manuál (to co dnes má pomalu každý)- v tu dobu se platil 5.-10000,- a mne jen dalších 10000,- stál překlad a vytištění - byly tam věci o kterých se škodovkám,žigulům,trabantům,varburkům,moskvičům atd.. ani nezdálo (to byly auta co tu v tu dobu jezdili)

A příjde mi že se citroen jen chystá a než se dochystá tak to jiné automobilky mají dávno zavedené v provozu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator