Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
robo
23.09.2017 21:14 - Re: Co nového chystá Citroen
99
DOUFAK napsal(a):
RimmerCZ - dělᚠsi legraci? Jsem 26 let taxikářem. Seděl jsem v tom i jel neboj se a mockrát i v úplně Nové v salonu, kterou jsem si měl a chtěl koupit,ale právě z těchto důvodů jsem od toho utekl a ustoupil a dobře jsem udělal. Mᚠslyšet Pražský taxikáře kteři ji mají a měli i starou C5 jak nadávají,že si pěkně naběhli.Stará C5 I-II Nebe a Dudy oproti této. Ale pokud ti tvoje slouží a jsi spokojený tak fajn a bud rád.

tu sa da suhlasit. x7 je absolutne nevhodna ako taxik lebo ma malo miesta vzadu v porovnani s inymi vozmi rovnakej triedy. to je taky fail . ale aj po 4.5 roku sa mi tento dizajn nezunoval. vsetci co na to ze to bolo 2008 to je parada. smutno je mi z tych novych modelov. fakt mi to nereze. ako kedysi dlho peugeout robil tie obrovske papule. a teraz maju celkom cool dizajn liniu. vzdy som si myslel ze cactus bude taky osamely vlk, o pod ho - oni vsetok dizajn zacali tymto smerom.

a co sa tyka ze je to zlozita ta c5 x7. a jako v com - na servis ? aj tu je x ludi co maju kopec km.
no to aj fabia je zlozita oproti S100.
pozrite si co sa da aka vybava dnes narvat do novych aut.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator