Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
LukoLVG
22.09.2017 08:46 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Za?iato?n?k
Je tu zima a mne sa opat oziva zadok, hmmm... Sice aj v lete bolo pocut klepkanie odzadu ale velmi slabucko. Vypnute radio a vacsia diera. Oziva sa len pri prejazde priecnych nerovnosti ako su napriklad znicene spoje na mostoch alebo ked je vyrezana/vyfrezovana diera v asfalte a podobne... Kedy koleso buchne a odzadu nieco zabucha, taka tupsia rana. Teraz v zime je to hlasnejsie. Tie nestastne ihlove lozisla som menil v jeseni 2015 a samozrejme pomohlo na 2dni... nemal som sice kolesa do A ani nevrzgalo ale jemne pobuchavalo, poklepavalo ako aj teraz... akosi som to v lete stale prestal riesit ale ked je takto chladnejsie mi to opat zacina liezt na nervy, zacinam sa pohravat s myslienkou ze kupim cele tie zadne ramena a je to, co to stoji? Mate niekto znalosti o cene? Alebo rozmyslam ci to nieje silentblok ale naprava je pevna, nehybe sa nic... hmmm. V kufri a pod nieje nic, bordel nenosim a prikladne si udrziavam poriadok v motorovych vozidlach az psychopaticky poriadok, zosorovane vyduchy topenia, nic prebytocne v skrinkach

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator