Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
ink
16.09.2017 19:02 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Dnes som po par dnoch skusil nastartovat a bez problemov, takze nafta v okruhu teraz ostala.
Otvoril som filter nafty, vyzeral cisty, v nadobe ziadny kal, dal som aj tak novy. Pokusil som sa vycistit oringy spojok, ale bublinky idu veselo dalej, vacsinou iba nafta, ale 1-2 krat za minutu sa to v nej na chvilu doslova zapeni.
.link.
Start ok, na volnobeh sa zda ist v pohode, mozno vyfuk trochu smrdi, ale na volnobeh od oka nedymi. Od asi 2500 otaciek zacne motorom nepravidelne trhat, dost silno, cirka raz za 3 az 5 sekund; zvysenim otaciek sa to zhorsuje. Z vyfuku v tedy zacne ist biely (mozno sedy) kyslo smradlavy dym, aj na volnobehu to potom este dobru chvilu dymi.
.link.
Podla Elmu s otackami tlak na rampe stupa a zdanlivo velmi neskace, aj ked sa mi zda, ze daky chvilovy pokles tlaku tam niekedy je - ale neviem, ci sa mu da verit. Tlak vzduchu ostava nizky, ale skusal som to doteraz len na neutral a pri 3000 rpm siel o trochu hore, takze tam to asi nebude.
Olej a voda su po 15.000km ok.
Co s tym?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator