Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice / C5 I/II
Mahony
14.09.2017 19:33 - Re: Přední pístnice / C5 I/II
Za?iato?n?k
first napsal(a):
Tlačítko sport nemám a tu geometrii jsem dělal a je vše Ok. Nejspíš by to s řízením nic společnýho mít nemělo, ale právě že po té opravě, kdy bylo auto v maximální poloze natlakované 2 dny tak to je za jízdy o hodně tužší. Zkoušeli jsme s kamarádem dát nové koule,nebo spíš starší, ale odzkoušené a bylo to to samé. Na místě to jde celkem propružit dobře, ale za jízdy mám pocit jako kdyby se to nějak přizvedlo a jelo to víš než je to seřízený a tím to bylo tužší. Prostě nevím už si rady a nové koule kupovat, aby to bylo to samé se mi nechce..

Nech si seřídit přesně vejšku někde kde to opravdu udělaj přesně asi jedině v citroenu.Nejspíš se při tý výměně řízení jeblo do tý objímky na stabilizátoru co od ní vede táhlo ke korektoru.Ono se to nezdá ale stačí s tim pohnout třeba o blbej milimetr a ta vejška je úplně jinde.Pokud to mᚠvejš tak to samozřejmě ztvrdne, nebo jestli mᚠtrpělivost můžeš s tim laborovat jako já, ale skákal sem okolo toho 14 dní s metrem a zkoušel jak to za jízdy péruje než sem to vyladil ke svý spokojenosti Kousíček nahoru a moc vysoko, pak kousíček dolu zase moc nízko a tak pořád dokola Podruhý už bych se na to vy**al

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator