Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
ink
12.09.2017 22:14 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Vcera sa zena vracala z Benatok do Rima a vola mi od pumpy v Padove, ze auto nechyta. Skusila napumpovat balonikom a motor naskocil, vyskocil aj antipollution fault, ale dako tych 400km v nudzaku presla az pod barak.
Po pol hodine som skusil natocit, nic. Balonik totalne maky, pumpoval naprazdno a nedaval ani kvapku. Presvitny ohyb uplne bez nafty. Odpojil som ho od filtra a trochu mozno vycistil ci lepsie zapasoval spojku a balonik zacal pumpovat, ale motpr chytil a zhasol. Tak som to nechal, bolo neskoro. Elm nasiel chybu P1198. Freeze frame podla neho davalo: 126kmh, 2926rpm, load 94,5%, air intake 229kPa, rail press 133.010 kPa.
Dnes rano bola v ohybe vidiet nafta, balonik napumpoval do tvrda, motor chytil. Na volnobehu sem-tam trhol, po par minutach sa trochu ukludnil. Ale ked som pridal, tak na 2.500-3.000 otackach zacal trhat znuvu a podstatne vyraznejsie. Z vyfuku biely dym a smrad, asi nespalenej nafty. Antipollution po par startoch zhasol. Tlak paliva vyzeral stabilny (v ramci schopnosti Elmu).
V polovici Juna mi to zdochlo tiez a mechanik vraj vymenil regulator paliva; od vtedy 15.000 km v pohode. Tak neviem, ci to suvisi.
Na co sa mam zamerat? Za kazdu radu budem naozaj vdacny

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator