Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
xantia.hd
09.09.2017 22:04 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Protože Citroen nikdy nebyl tuctový a nudný a měl hydrauliku !!!! Já několik BX (každé jako ojetina, nicméně i 10-ti leté jako nové, bez problémů), CX. Xantia I, dcera Xantia II, další Xantia II v rodině, vše ke konci najeto přes 300 tkm, bez zásadních problémů, jen běžný spotřební materiál (možná i proto, že jsem náročný, umím si auto vybrat, nejdu do kdejakého pelechu ) Nyní já C5 II Hdi Exlusive break, dcera C5 X7 Hdi Exclusive break. C5 mám jako druhé auto, moc nejezděné, dálky, dovolená, na běžné jízdy do města, do práce mám malé auto P208 Hdi, s C5 je dost problém zaparkovat. Má C5 zatím bez jediného problému, měnil jsem jen uhnilý park. snímač, auto je dnes 12 let staré. Pro mne to bude asi poslední Citroen, určitě ještě nějaká léta vydrží (má necelých 100tkm) a pak už nevidím světlo na konci tunelu..... Pokud porovnám C5 fáze II a X7, X7 je určitě v interieru menší a méně prostorná. Samozřejmě jízdně je na tom lepší, víceprvková zadní náprava je znát, předchozí C5 si tak jede svojí vlastní cestou a řidič jí musí nechávat více prostoru, zkrátka nejede tak po kolejích jako X7. Ale je uvnitř větší, sedačky jsou spíš křesla (u X7 sice na pohled pěkné, ale rozložitějším postavám buřty na okrajích vadí a i pro dlouhány je to horší než C5II) Stále však C5 X7 je robustně stavěné auto a podle mého názoru nijak mechanicky neošizené a samozřejmě má další novější systémy a technologie. Pokud bych byl mladý a chtěl si pořídit dalšího nástupce C5, opravdu nevidím co ... Nejsem zvědavý na jiná tvrdá, uskákaná auta (stačilo, jak Citroen od ery DS/BX/CX/XM postupně přitvrzoval) a prostě mě pohodlí hydrauliky vyhovuje.. Ale proti gustu žádný dišputát PS : Vždycky se mi líbilo XM, zvláště break, ale vzhledem k jeho pověsti jsem nenašel odvahu jej vyzkoušet ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator