Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Príbeh o nezbednom rádiu a zbojníkoch
autodiag
06.09.2017 16:18 - Re: Príbeh o nezbednom rádiu a zbojníkoch
U??vate?
klidne jsi mohl napsat ze pan X jsem ja,ja se za svoji praci nestydim a mam svedomi ciste,to uz jsem ti rekl do telefonu...pokud ovsem nekomu neni pomoci je to tezke...v telefonu jsi mi rekl ze jsem te okradl a vybral HDD a flash..mno k cemu by mi to bylo ? vraku tu mam plnou skrin...co bych asi delal s ocividne mrtvym HDD?? zeby do zbirky ??..nechci se zase nikoho dotknout ja ale co jsi mi rekl do telefonu a napsal zde se me docela dotklo ..nevadi..uz v telefonu jsem ti rikal aby jsi mi poslal adresu a tvuj HDD ktery jsem ti udajne vybral ti i s flash odeslu i dva
jsem stejne obycejny clovek jako ty kteremu se nesypou penize z nebe
cenu jsi vedel predem,rikam ji kazdemu je to 1500 coz je tech cca 50€ zbytek posta
navigaci opravuju a opravil jsem pomerne dost pro hodne servisu , znackovych lidem zde z fora i jinym ale tohle je na me opravdu moc nemam rad tyhle kecy a vazne zvazuji si udelat vylet at to stoji zato se vsim vsudy,nejde o penize ani o zadnou posranou navi ktere se kazi jak na bezicim pasu ale o cisty princip
a mimochodem radio je puvodem italske ,to aby jsi vedel,ne francouzke

nechapu take proc 3 mesice jsi bez radia kdyz u me bylo 3 dny ....dalsi pro me divna vec je ze jsem ti zasilku posilal 22.7.2017...poprve jsi mi volal pred 5 dny coz je cca 2.9.2017 at pocitam jak pocitam na 3 mesice mi to nevychazi a taky je mi divne kdyz jsi nebyl s mou praci spokojeny a dal jsi to jinam ze si se ozval skoro za mesic a pul....no mate to hold u vas na Slovensku asi jinak

PS: v priloze ti posilam HDD i flash IC na tenzo vaze

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator