Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
quattrop
06.09.2017 07:58 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
99
Jak jsem zmiňoval, na konektor v motorovém prostoru (ten BSM) jsem koukal a vypadal jak nový, žádné známky ohoření a když na vstupu k regulátoru napětí je, tak by měla být pojistka ok, teda aspoň myslím
Včera jsem stihl jen namontovat nový ventilátor a propojit ho "napřímo" - drát z přívodu do regulátoru jsem rovnou spojil k drátu za regulátorem (ten konektor k regulátoru mám nasvorkovaný). Takhle se ventilátor bez problémů rozjel a běžel. Nevím, jestli rychlost byla 100%, ale myslím, že ano. Napětí se mi změřit nepodařilo, blbnul mi multimetr byla v něm slabá baterka, tu jsem vyměnil až doma večer, takže to přeměřím snad dneska. Já prostě nevím, ale logicky pokud obejdu jen regulátor s napojením na něj a ventilátor běží, tak problém asi bude někde na něm, případně, na jeho připojení nebo něčem (ovládací panel) co ho ovládá, jinak mi to zkrátka hlava nebere... Tuším, že to ve výsledku bude nějaká konina, ale...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator