Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
HELLMUT
25.08.2017 15:03 - Re: Rozloučení s C5
U??vate?
Bylo to v Antwerpách komické, prudil jsem rodinu že jen tak něčím nepojedu,že když za to platím,chci pohodlí.
První den ,první jízda sestra objednala v recepci Taxi. Já prudil že když jsme přijeli stála venku C5 Taxi.
Přistavili nám to E od Mercedesu , říkám jí mᚠštěstí Byla to fakt božská jízda !
Zpět jsme byli unavení a tak se bral první v pořadí na štaflu ten Cactus. Interier extravagantní jak má u Citroenu být,to se mi moc líbilo ale tím to bohužel končí.
Druhý den nám hotel přistavil opět Mercedes ale nějaké VITO nebo co to bylo- prostě autobus ale celkem to pružilo
No a zpět byla na štaflu 5008 a za ní C5 (X7) nutil jsem je čekat až si tu 5008 někdo vezme ale po 10 min. jim kupodivu došla trpělivost . Takže jsme vlezli do té osmičky a celkem to šlo, asi bych si z donucení zvykl, sice to moc nehoupe ale ani nemlátí do zadku jako jiné auta.

Ps : Ségra si koupila Opel Moka stál asi 26 000 euro, V Praze mě vezla po cestě, kterou denně vozím dceru do školy. Opravdu jsem byl ve velkém šoku,připadal jsem si že jedu v tanku po nejdivočejším tankodromu
Opravdu peklo,sice říkala že má možná přehuštěné gumy ale tomu nevěřím,němci prostě dělají auta bez pružení,mají kola přišroubované na kastli bez per a tlumičů napevno jako u šlapacích autíček
To že jsem musel dveře 3x zavírat s vzrustající silou než zaklapli bych asi přežil. Ale teď na dovolené jsem si z ní dělal srandu, že dveřmi C5 se nemusí mlátit ,že to není Opel tak a mi to zavírá lehce

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator