Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdové destičky přední, jakou značku nakupujete?
kajman
17.08.2017 12:34 - Re: Brzdové destičky přední, jakou značku nakupujete?
Za?iato?n?k
Chystám se na výměnu předních i zadních brzdových desek. Vybral jsem si značku Textar. V Hulíně vidím v nabídce desky G-Master Italy .link. Jsu docela dobře hodnocené. Máte s nimi nějaké zkušenosti? Cena je velice zajímavá a určitě bych je jen pro nízkou cenu nezatracoval.
Mám i zkušenost opačnou. Na druhé auto (r 98 bez ABS)jsem koupil kotouče Brembo max i s deskama. Brzdný účinek excelentíi. Po roce to přestalo brzdit a za deště jsem brzdil i očima. Bylo to opravdu silně nebezpečné. Zablokovat kola nešlo ani náhodou. Kotouče i desky jsou stále jako nové. Rozebrané všechno, vyměněná vakuová pumpa, přetěsněný brzdový válec, brzdiče,nové hadičky, prostě vše. Výsledek auto stále nebrzdí. Před 14 dny jsem tam strčil ze zoufalstíi staré, ale dobré desky, které tam byly kdysi, tuším Hart nebo tak nějak, prostě šunty. A auto brzd jak o život. Takže za mě ne všechno drahé je dobré.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator