Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: BSM - pojistka čerpadla paliva / C5 II
matra
12.08.2017 15:10 - Re: BSM - pojistka čerpadla paliva / C5 II
99
macman napsal(a):
Autodiag: Proč nekoupím novou jednotku??? Protože nejlevněji jsem sehnal totožnou jednotku za 6500,- Pokud bych všechny vady na autě řešil nákupem nových dílů, tak bych velmi rychle převýšil hodnotu auta - což nemá ekonomický smysl.

Ty jednotky jsem dostal od člověka, co servisuje Peugeoty.. Bohužel se mu válely ve skladu a nebyl mi schopen zaručit, že jsou plně funkční.. Nicméně dle jeho slov se jedná o pudový problém.. buďto to pude, nebo nepude.. O tom že by se mohlo připojením něco zničit nic neříkal...

Dneska jsem auto napíchl na diagnostiku a s tou jednotkou L02-00 funguje vše, nejsou nikde chyby (pokud mám samozřejmě vyndanou pojistku stěračů), pouze v měření parametrů mi to nezobrazuje stav páčky stěračů - vše ostatní zobrazuje korektně.. takže buď ta jednotka má problém s relém stěračů, nebo jediná nekompatibilita jsou ty stěrače (pouze přední, zadní je OK)

Podařilo se mi sehnat na bazoši týpka s L04-00 dokonce se stejným číslem, tak pokud jí bude mít skladem, příští týden pro ní sjedu.. Stejně mi to nedá, pokusím se na své staré jednotce chemicky odstranit tu zalévací hmotu a zjistím, kde byl zakopaný pes...

Mimochodem, je normální že když je vybitá baterka u auta (stále v pohodě točí motorem), že se pouští stěrače?? Ta moje C5 to dělala odjakživa..


Já šel taky cestou použité. Ty se prodávají za 1000,-Kč. Bohužel použitá vydržela asi 10t km a umřela při cestě na dovolenou za Vídní. Takže odtahovka a zpět a auto z půjčovny. Takže použitá se opravdu "vyplatí". Nová je u Citroenu za 4t Kč, takže řešit použitou s ohledem na poruchovost této jednotky asi opravdu nemá smysl

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator