Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: BSM - pojistka čerpadla paliva / C5 II
macman
11.08.2017 20:47 - Re: BSM - pojistka čerpadla paliva / C5 II
99
S tou BSM Delphi jsem tušil že to nepůjde, fakt to asi byl risk jí připojit, ale beru to tak, že pokud jsou konektory totožné, nemělo by se snad nic stát...

Ohledně té L02-00, tak auto s ní normálně jezdí, ale musím mít vyndanou pojistku stěračů.. Jdou pořád hned od připojení baterky - nevím jestli to je nekompatibilita nebo má jednotka problém... to že nešlo startovat bylo tím, že se okamžitě přepálila pojistka 8 na startování... Pak jsem zjistil že na mé jednotce je 30A pojistka (i když dle návodu by měla být 20A) a s ní to jede... Takže je tedy ještě nějaký problém na startéru, který někdo předemnou vyřešil silnější pojistkou..

Včera jsem obvolával několik vrakoviš a všude mají buď L02, nebo L06 a já potřebuju L04.. A L02 měl známý na dílně.. takže pokus dobrý, ale zatím bez úspěchu...

Mimochodem nevím, jak by to mohlo souviset s BSM, ale se starou BSM auto často dělalo to, že po otočení klíčku nenaběhly kontrolky motoru, abs, esp, service, STOP... Ke konci neproblikávaly už vůbec.. Přitom auto jezdilo a vše fungovalo... S tou L02 kontrolky vždy fungují... Zase mi přijde divné, že po zapnutí klíčku běží čerpadlo v nádrži pořád... Nevypíná se.. Nevím ale jak to bylo se starou, protože teď ho mám oddeklovaný a slyším ho.. Ale v ostatních autech natlakuje a vypne...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator