Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
autodiag
10.08.2017 18:13 - Re: Chiptuning
U??vate?
karkulin77 napsal(a):
to jsi udělal dobře- dálková diagnostika po SZ je to pravé ořechové-výsměch


no je to na uhlu pohledu..podle tebe vysmech mozna i podle jruzeho..podle me hloupost


karkulin77 napsal(a):
ohledně chipu= napřed musí být motor OK a potom se dá něco dělat-po dvou diagnostikách kdy jsem byl ubezpečen že je vše ok jsem tomu uvěřil. Jsem trochu v rozpacích jako lajk v automoto oboru se na fóru stále odbíhá od tématu a to je, pomoci druhým. Pokud v mém oboru chce někdo radu tak mu ji buď poskytnu nebo pokud nevím nereaguji.


neznamena ze jsi byl na dvou diagnostikach (nevi se ani na jakych,ono totiz neni diag jako diag) a tam se nic nenaslo (jak a kde se hledalo ?) tak je automaticky auto v poradku
zminovanou diagnostiku po netu nebo SZ uz zde komentovat nehodlam,uz jsem takdy k tomu napsal dost,ale pokud nekdo ma nejaky nazor nebo pomoc nechapu proic to nenapise zde ale nejak pokoutne pres SZ ci mail ..i to dle meho o necem svedci...
nehodlam se nikoho zastavat ale Jruze ti nenapsal nic spatneho,spis naopak..co ti napsal hrozne tajneho ze to muselo byt soukrome nekdo jinej a jakou diagnostickou kouli na vesteni ma bohuzel netusim jen vim ze bez auta se diagnostika udelat neda

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator