Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
01.08.2017 21:51 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
Lajči napsal(a):
Mne ale ostala zatiahnuta Preto som sa pytal co sa robi tym snurkom V mojom voze to neurobilo nic
Mam prakticky stale zatiahnutu rucnu len som rozlomil tie plasty cez ktore prechadza lanko ku strmenu a odhakol som kladivko od strmena


Tím nesmyslem v kaslíku pokud ho vytáhneš by se měla ručka odblokovat (nevím jak přesně je to v manuálu - ovšem jakmile nastartuješ a zhasneš tak se podle mne snaží automaticky zabrzdit a to jí poškodí- může poškodit) myslím že k tomuto píší v manuálu to že pokud se el.brzda neodblokuje automaticky tak mᚠtuto pojistku vytáhnout a tím brzdu odblokuješ(to by jsi měl myslím udělat při zhaslém motoru a auto odtlačit někam kde nebude překážet a zavolat servis - pokud to udělᚠpři zhaslém motoru a nenastartuješ a nezhasneš motor nemělo by nic hrozit - servis by měl diagnostikou toto dát do provozuschopného stavu(ručku diagnostikou nastavit do polohy kdy odbl.pojistka zpět zaskočí kam má - je na to tam postup) - zapomněli tam myslím napsat že s ní nemᚠnijak manipulovat a startovat - zhasínat auto popř se pokoušet jí použít.(doufám že jsem nenapsal nějakou nepřesnost nebo blbost jsem líný hledat a číst manuál-příručku.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator