Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Při odemknutí blikají jen zadní blinkry a nejde nastartovat
RomanB
29.07.2017 15:00 - Při odemknutí blikají jen zadní blinkry a nejde nastartovat
99
Dobrý den. V první řadě děkuji za přijetí do vaší skupiny. A nyní, co mě trápí. Koupil jsem C5 3,0i V6 24V rok výroby 2006, sedan, Exclusive. No a jak je to u starších aut, začal zlobit. Při odemknutí, a již dálkovém, či klíčkem, mi zablikají pouze zadní blinkry. Přední, ani boční na blatnících ne. Auto se odemkne, ale po zasunutí klíčku do zapalování nic neudělá. Takže stojím u auta a zamykám a odemykám. Dříve, či později se blinkry rozblikají všechny, na palubce se rozsvítí stav najetých kilometrů a já můžu nastartovat a jet. Takto se to chová třeba týden a pak je zase třeba 14 dní pokoj a vše funguje jak má. A zničeho nic to zase začne blbnout. Když je auto nastartované a připojí se na diagnostiku, je vše v naprostém pořádku. Nemáte s takovouto závadou někdo nějakou zkušenost? Předem moc děkuji za pomoc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator