Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ažký štart / C6 2.7 HDi
MajaM.
26.07.2017 17:45 - ažký štart / C6 2.7 HDi
99
Dobrý deň,
od konca minulého roku vlastním jednu C6, bola dovezená zo zahraničia keď mala iba necelých 150 000km, servisná knižka chýba a v servise auto nevidia, tak je to diskutabilné či má tožko km alebo nie... Pred kúpou sme ju prehliadli bola podža mechanika OK, len horšie štartovala, predajca tvrdil, že je to baterka, lebo ju dlho neštartoval. Potom som dala vymeni v autorizovanom servise rozvody, olej, brzdy a nech ju celú pozrú a všetko bolo OK. To bolo niekedy v priebehu januára, vonku -23 a štartovala a teraz? Baterka je nová a aj nabitá a stále nič + overená testerom.
Tankujem do toho najlepšie palivo, skúšali sme aj tie aditíva na prečistenie vstrekov a aj tak sa ,,lady" nechce. V bežnom servise nevedia nájs nič (príde mi to tak, že ani nevedia čo to je za auto).

Má s tým niekto skúsenosti? Prípadne mi vie poradi niekoho kto sa mi na to vie pozrie z okolia TO, NR, PN? V autorizovanom servise v NR je ažké sa dosta na rad.

P.S Aj autorizovaný servis vie zabavi klienta - Boli sme dohodnutý, že pred 7:30 donesiem auto, ako sme sa dohodli. Predtým jasné, že si zobrali techničák ... Prídem tam a technik na mňa pozerá a pýta sa, že čo to mám za motor, keď sa dozvie, že 2,7 tak zostane prekvapený a povie mi, že to je problém, lebo oni nemajú na to nejaký prípravok a náradie ... Tak mi dal iný termín.


Ďakujem všetkým za odpovede

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator