Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna žárovek - přední halogenová světla
vrato
18.07.2017 10:37 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla
99
Zdravím všechny
I když na toto téma už bylo vše řečeno , neodpustím si svojí minulou skušenost. Výména H7 na pr. strane 95 minut. Byla to moje chyba ale konstruktér mi v dosažení tak hanebného času hodne pomohl. Včera jsem poprvé skusil i metodu sundání perka což šlo rychle ,ale protože při vybírání mi žárovka spadla do svétlometu dohnal jsem strátu lovením žárovky. Zrcátko drátek s očkem a plynoucí čas. Vzpoměl jsem si na sprosá slova které jsem už dlouho nepoužíval. Proč lidstvo vlastne vymyslelo bajonet když na aute vybavené počítači drží žárovku drátek v otvoru do kterého já osobne dostanu jen 2 prsty a to špičky.
Mám přeletované keramické konektory , používám dobré H7 ale často jezdím po nerovnostech a tak měním cca každé 3 mesíce +/- . Na schazování nárazníku nejsem ješte mentálne připraven takže momentálne zvažuju že to nechám na servis.
S pozdravem
vrato

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator