Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do nafty a palivového systému
jruze
14.07.2017 08:15 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému
U??vate?
M.P napsal(a):
Viz . příloha ... takový počtení naskenovaný ze SM


Ale to je to co jsem psal asi před rokem že po přidání VIFu jde spotřeba nahoru. Mám tu takovou věc která tento výsledek(tedy ve spojení s diag ) docílí po aplikaci prostředku a době trvající půl až hodiny docílí tišího chodu,srovnání korekcí a lepších jízdních vlastností motoru no otázkou je na jak dlouho(procedůra trvá půl až hodinu na 2000ot a za tu dobu to spotřebuje 1L této sračky) - spotřeba potom šla údajně o něco dolů a lepší a čistší chod - no popravdě těmto zázrakům moc nevěřim ale toto bylo párkrát ověřeno.Já ale tvrdím (i přesto že toto mne stálo docela dost) že pokud je vstřik načatej a má najeto víc jak 100000Km ho nic nezachrání = prostě pokud chce někdo aby mněl motor parametry jaké má mít a i emise tak nové vstřiky(je to o penězích ale samo to na ty staré bude jezdit dál ) když někdo přijede že mu to kouří , žere atd.. a chce s tím něco dělat? tak co dělat je jednoduchá odpověď

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator