Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
robo
12.07.2017 20:58 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
99
tomikm napsal(a):
Nevím, ale na peugeot.sk ZAČÍNÁ 508SW na 24990eur, což je cca málo přes 650000českých, na peugeot.cz 508SW ZAČÍNÁ na 695000českých, Avensis kombi s automatem bez výbavy ZAČÍNÁ na 760000českých. Tyhle ceny nesahají vybavenému Aurisu TS (kmbi) hybrid ani po blatník. Mnou objednaný Auris má ceníkovou cenu 576900, na Slovensku je jeho ceníková cena 22140eur. Dostal jsem od prodejce individuální nabídku. Hlavně mě uhranul skvělý hybridní systém pohonu, jeho jednoduchost a spolehlivost. Ano, tebou jmenované vozy jsou větší a asi i komfortnější, ale mě auto velikosti Aurise TS stačí. Ale věř tomu, že kdyby byl Avensis v hybridu, budu o něm silně uvažovat.
Stačí ti tato odpověď?

jasne, proste si sa rozhodol a zvazil. ja tomuto hybridu fandim. v roku 2001 som v Kalifornii vyfasoval Priusa hybrid. vtedy sa k nam nedovazal a jeho cena v europe bola okolo 33tisic USD. takze je vydiet ze za tie roky tie technologie zlacnuju. auticko sluzilo pocas 2 tyzdnov skvele a bol to hybrid snad 2 generacie.
a este mam jednu poznamku - hadal som sa minuly rok ze na dialnici sa ten prius nenormalne rozozere. a prehral som, po nejakych 500km tam bola spotreba okolo 5.5 pri rychlosti 140+, dialnica. bol som spolujazdec
osobne si myslim ze elektoauta maju este daleko v nasich koncinach vytlacit klasiku.
no a avensis cenovo uz mas na dosah ale skor v zaklade a navyse sa mi zda ze pisali ze ho zarezu ako C5

inak auta nenormalne zdrazeli. a 2-3tisic eur. mal som v oku dlho RAV4, Atecu. proste vyrobcovia su stale na koni. som zvedavy dokedy....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator