Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Xenony - výbojka nebo startér?
Ferro
06.07.2017 21:55 - Re: Xenony - výbojka nebo startér?
Za?iato?n?k
crown napsal(a):
A podělíte se o zkušenost, jak jsou na tom výbojky tohoto výrobce po roce používání?
700 Kč/ks je dobrá cena, ale jaká je pravděpodobnost, že to po čase zničí startovací elektroniku? Nebo že ty výbojky po pár měsících odejdou? Našel jsem je v barvě 6000K, což chci, ale než je koupím a namontuju, budu rád za zkušenosti...
Jako alternativu uvažuju certifikované orig. Phillips WhiteVision za 1850,-/ks.... Má to tu hodnotu?

Zdravím kolego,
asi už to není aktuální, ale k téhle diskusi jsem neměl důvod se vracet, protože Xenony svítí bez problému. Chtěl jsem dát recenzi po dvou letech, ale když čtu Tvůj dotaz, tak tedy já jsem naprosto v poho. Vzhledem k tomu, jaké jsem měl obavy, tak zatím jsem velmi spokojen. Za poměrně slušnou cenu bezproblémová práce světel. Za ,mne mohu doporučit a šel bych přímo k prodejci, co na plnou hubu přizná co prodává. Nejen, že je to levnější, ale hlavně mne se*ou ti, co si hrajou na něco co ve sakutečnposti nejsou. Navoněná bída je pořád jen bída. Akorát dražší!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator