Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Sena
04.07.2017 10:27 - Re: Bouchání od zadní nápravy
Za?iato?n?k
jruze napsal(a):
Nemusíš nic. Jen by mne zajímalo jak jsi na té zázračné sadě co jsi tam dal vymezil vůle ? A jak dlouho to vydrží.

... vůle? co to je ?
Postup :
- z jedné strany ramene jsem nalisoval vnější kroužek ložiska (podotýkám na lisu)
- z druhé strany strčil plastovou prachovku dovnitř a nalisoval vnější kroužek ložiska .. vždy po zápich (osazení) co je v ramenu
- promazal vazelínou
- novou trubku (rozpěrku) jsem prostrčil skrz prachovku v ramenu a z obou stran nasadil vnitřní části ložisek proti sobě. Podotýkám že v této sadě (oproti té co jsem z toho vymlátil) měla ta trubka osazení z obou stran pokud mají jít ložiska a ty tam šli rukou (nemuseli se ani naklepávat ani lisovat)
- ložiska (válečky v kleci) jsem maximálně "propatlal" vazelínou než jsem to tam vložil.
- pak z jedné strany gufero ... promazat .. a vrchní kroužek lůžka
- to samé z druhé strany
- celá jsem to pak stáhnul pomocí závitové tyče a dvou matek proti sobě. Normálně se to na té závitové tyči točilo a ani vůle se mi nezdála žádná.
Je pravda že oproti originálu mi zbyla vymezovací podložka, kterou jsem tam nedal. Tak nevím.
Jak říkᚠuvidíme ... třeba to dnes postavím na kola projedu a bude to bouchat. Nebo třeba po 10 tis.
Já dám určitě vědět

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator