Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
.45acp
03.07.2017 15:48 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
U??vate?
Ten zvuk se nese celým zadkem. Dopravní naftové čerpadlo vydává trochu jiný zvuk, ten poznám. Pořád mám právě podezření na to čerpadlo aditivace. Ale to by asi po vypnutí klíčku běžet nemělo. Hučí to i když po vypnutí klíčku v autě sedím, tak ta hydra asi taky ne. Nějaké odvzdušnění/zavzdušnění nádrže mě taky napadlo, ale dřív jsem si toho nikdy nevšimnul. Jak již někdo někde napsal, že v Citroenu si elektronika žije svým vlastním životem, tak je asi možný všechno. Ale, že by běželo něco, co by snad ani v danou chvíli nemělo být pod proudem?
A další poznatek. Hučí to i po pouhém zapnutí klíčku do rozsvícení kontrolek a následném vypnutí. Zkoušel jsem i vytáhnout pojistku F4, která by měla být na čerpadlo aditivace, modul dveří řidiče a alarm. Tak alarm jsem nezkoušel, ovládání oken nejde, ale hučení se ozývá i s vytaženou pojistkou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator