Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co s autem... ?
SWalker
30.06.2017 11:57 - Re: Co s autem... ?
99
Zdravím všechny klubáky.... Pomalu přemýšlím, podobně jako Stirius, jestli si auto nechat a nacpat do něj peníze, nebo se na něj raději vykváknout a pořídit něco jiného... Mám taky C5 I 3.0, jen break. Auto je neskutečně pohodlné, pro mě jako muzikanta super prostorné - shodím zadní sedačky a odvezu celou kapelu a ještě je tam místo Spotřeba v kombinaci s plynem vcelku slušná. Ale strašně se mi kazí Auto mám cca 2 roky, koupeno za slušnou cenu a lpg za polovinu, ale co chvíli se tam něco se*e... Zatím repas zadní nápravy + brzdy, startér, cívky + svíčky, různý čidla, spojkový váleček, různé drbky-3 brzdové světlo, vzpěry kufru, pár dní zpátky zase problém - nová baterka + alternátor, vzápětí mi auto zase stojí - podle diagnostiky čidlo vačky tak čekám jak to dopadne a co to opravdu je... No dále by se měly udělat rozvody, začíná se ozývat spojka, občas mi blbne při jízdě na lpg vstřik na 5 válci, tak asi celé vyčistit... Bohužel k těmto věcem se ani nedostanu, protože se pořád se*e něco jiného. Tak přemýšlím, jestli má cenu do toho narvat spoustu peněz, abych zase za pár měsíců s tím zůstal někde trčet. Co myslíte vy?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator