Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
ink
28.06.2017 07:35 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
Dobrý deň páni, nuž som tu už aj ja...
Dúfal som, že sa problém vyrieši po výmene regulátora na pumpe, ale zostal a možno sa aj prejavuje častejšie.
Ide o to, že pri skoro plnom plyne v záaži (predbiehanie v kopci) po návrate do normálneho režimu auto stratí výkon ako keby bolo odpojené turbo alebo vošlo do núdzového režimu. Žiadna hláška. Po vypnutí a naštartovaní všetko znova ok.
Auto je RHR bez Fapu, Egr zaslepená, keď som potreboval solenoid na turbo (ten som potom kúpil, ale ten plech tam zatiaž zostal).

Včera som skončil na rýchlu diag do najbližšieho servisu v tomto mestečku (bosch servis), vyšlo šes chyb (3 otáčky motora, potom komunikácia Can, Egr a Turbo).
Mechanik bol vežmi neochotný, aspoň tri mi otvoril a nechal ukázal mi kódy a potom ich vymazal a odpojil a že nech sa stavím keď sa to zopakuje.
Tie tri chyby :
P0299 Turbocharger pressure signal : Pressure too low in relation to the reference value
P0337 Engine speed signal : Signal inconsistent
P0409 Electric EGR valve position copy signal : Valve sticking during the initialisation

Môžte mi poradi, na čo sa zamera?
Vďaka, i

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator