Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Povinné ručení
Hanz 397
22.06.2017 22:38 - Re: Povinné ručení
U??vate?
Ferro napsal(a):
Hellmute, srovnávᚠdvě nesrovnatelní situace a tedy dva různé (nesrovnatené) produkty.
Jestli jsem dobře pochopil, tak Tebe zajímá porucha, nebo Tebou zaviněná havárie a odtah možná i stovky km,protože nechceš opravovat v cizině (cena?). Tak Tě hned v úvodu zklamu. Takový produkt v tuzemsku není. Žádná poj. neodtahne ze zahraničí do ČR více než 50 km, jinak k nejbližšímu servisu. V zahraničí neodtahujou český asistenčky, ale místní na základě smlouvy a požadavku z centrály Tvé pojiščovny po nahlášení poj. události.

To co jsi popisoval byl případ, kdy škodu a související náklady likvidovala (platila) pojišovna víníka nehody z viníkova povinného ručení. Jestli byl viníkem inostraněc ze západu, tak se o nehodou postižené postarali oproti normám v ČR nadstandardně. Velikost, typ, stáří .... vozu viníka v tom případě nehraje žádnou roli! Důležité bylo, že viník měl aktuálně platné povinné ručení s dostačujícím limitem na jednu škodní událost.

Existuje...
Teď v květnu jsem předělával pojistku na auto a mám v podmínkách,že v případě poruchy/nehody bude vozidlo odtaženo do nejbližšího servisu a pokud ten zkonstatuje,že vozidlo není schopen opravit do 12ti hodin od přitažení, tak mám nárok na náhradní vozidlo na 10 dní, ubytování všech cestujících z vozu na 2 noci v místě, kam bylo auto odtaženo a repatriaci vozu na místo určené klientem do celkové výše nákladů na repatriaci do 55000kč...
Zjednodušeně-pokud auto nebude opravené ještě ten den,najdu si ubytování a druhej den mi odtahovka z ČR přiveze náhradní auto a moje mi odveze domu... Jo a služba funguje-vyzkoušeno kolegou z práce...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator