Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním / C5 II 2.0 HDi
ink
14.06.2017 17:57 - Re: Problémy se startováním / C5 II 2.0 HDi
99
...ja som to tusil, ze radsej nic nepisat nech to nezakriknem, co uz... Tu som
Vcera mi na vypadovke po 40km za jazdy zdochol motor. Odstavim, zhasnem zapnem, toci a nic. Napumpoval som balonikom (v ohybe trochu vzduchu, ale bubliny nie) pohybal par konektorov a nastartoval. Po troch km zhaslo a uz nadobro, starter toci ako divy aj ked napatie pri starte klesa z 12,5 na asi 9V - takze odtah.
Mechanik spricol odmastovac do sania a chytilo to, vravi ze asi pumpa alebo regulator. Dnes robi diag (nie Psa), neviem na co sa pozrie a co mi povie.
Filter nafty som menil pred mesiacom, Egr je upchaty, Fap nemam z vyroby.
Tu som sa docital, ze regulator na RHR velmi neodchadza, co okrem pumpy je podozrive? Snimac otacok? Vaha vzduchu?

Ps
Za posledny mesiac mi dvakrat vyplo turbo ako pred vymenou solenoidu (najprv son tam dal ten z Egr, pred pol rokom novy) a predtym par krat cruise samovolme vypol. neviem, ci to moze indikovat mozny problem na snimacoch/kabloch, diag som este na to nerobil.
Tot zatim vse, za kazdu radu dik

Pps
Prave som mu volal, uz meni regulator Hp - takze dam vediet ako to dopadlo.

Ppps
Regulator vymeneny, podla mechanika je auto Ok. 120€ a za den spravene, na talianske pomery parada.
Ziadne chyby nenasiel, takze turbo si budem este riesit.

Zaver: Bol som si po auto, naozaj sa zda byt ok. Takze neostava nez srdecne podakovat tomuto Foru vdaka ktoremu som mohol mechanika spravne nasmerovat. Mam za to, ze to podstatne pomohlo.

Ciao, i

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator