Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
kajman
14.06.2017 08:51 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Marsiano napsal(a):
Reknu ti proč je taková móda, protože 90% servisu umi kulový, max menit díly pokus omyl a k tomu ti většinou ještě neco poškodí.

Presne jak pises. Neni to mnohdy o tom, ze by clovek setril na nepravem miste. Kdykoliv jsem dal v minulosti auto do servisu, vzdy jsem jen horce zaplakal. Vrchol vseho bylo, kdyz jsem si nechal na Tipu vymenit manzetu na predni poloose. Kdyz jsem se vracel z Olomouce, tak v tom esicku u zamku v Losinach rana jako prase a auto nadskocilo. Kdyz jsem vylezl ven na zemi kaluz oleje a kus dal se valela poloosa. Jen jsem jim to oznamil a zavesil. Uz se neozvali. To je jen jeden priklad za vsechny. Takze pokud to nebude nezbytne nutne auto do servisu uz nikdy. Zkurvit si to muzu i sam a zadarmo. A jak pises opravuje se pokus omyl aspon tady u nas a to mluvim i o znacce skoda. Sam jsem jejich sluzeb vyuzil se sluzebnim vozem. Skouseli a menili zavolali ze tim to nebylo, ze musi skusit neco jineho. Nas..t.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator