Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Diagnostika - jak na to?
jruze
09.06.2017 22:24 - Re: diagbox
U??vate?
Až na tom budeš tak že si budeš diagnostikou ověřovat odhad poruch-příčiny závad tak ti ta diagnostika bude dost platná - jestli chceš ,,jenom" hledat diagnostikou chybu a jen jí mazat tak si jí raději nekupuj. Dělám auta 2/3 života(je mi 60) s diagnostikou dělám nevím přesně dejme tomu 10. let a stále se učím a přiznám se že je dost míst kam strkám rypák s respektem a nebo raději vůbec = to je vyšší dívčí na to mám lidi (a i když vím co a jak tak raději použiju jejich znalosti.(a to platí i pro případy kdy vím jak to dělají protože mne nechali ,,koukat přes rameno" tak je to jejich parketa a nebo si od nich nechám poradit a to jen když to hoří a oni nemohou.

Když jsem byl mladej a chtěl jsem radu od zkušených tak jsem slyšel ,,já se to učil celej život a tobě to teď vykecám? " no dost rad je i správných ale nazvěme to škodolibých protože (pro neznalé) kteří zase neví co dál to stejně nepomůže.A jak bylo napsáno ,,jen si hraj" - jako dnes jsem tu měl pána s benzínem kterej mne pomalu ,,školil " jak co funguje , co všechno dělal atd.. ale jeho diagnostika po několika pokusech a úspěšných vymazání začala stávkovat a mazat chyby ale já vyčetl jiné - ověřit si od kdy tam byly třeba nešlo= vymazanej deník a další zajímavosti a zajímavé odůvodnění proč.

A k tématu jakou diag? jakoukoli čínu a správně nainstalovat a spustit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator