Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do nafty a palivového systému
autodiag
08.06.2017 08:53 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému
U??vate?
ink napsal(a):
V mojom pripade su to invencie naroda talianskeho, velmi nachylneho verit sarlatanom a zazrakom.
Kazdopadne, podla vulgaty talianskeho fora - aceton je udajne ucinny na cistenie/udrziavanie palivoveho okruhu a vstrekovacov. udajne je pre to aj hlavnou zlozkou vacsiny komercnych cisticov. udajne je ucinny aj proti riasam v nadrzi a mal by trochu pomahat aj pri pritomnosti vody v palive. udajne zlepsuje spalovanie a trosku znizuje spotrebu.

Nechcem nikoho presvedcovat a nemam chut polemizovat; osobne sa bojim o vstreky a kedze dost vela clenov fora to roky pouziva bez negativnych feedbackov, zacal som to liat aj ja - pri kazdom tankovani - su to uz skoro 4 roky/120k.


nerad bych se te dotknul ale pokud to co jsi napsal myslis vazne, doporucuji servis Praze Bohnicich,maji tam pro tyto pripady i nonstop sluzby..je v peknem cistem prostredi,tak ti to daji dohromady jsou tam nato pry machri

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator