Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problémy s parkovacím asistentem
ipm
04.06.2017 20:15 - Re: problémy s parkovacím asistentem
99
autodiag napsal(a):
tak jeste jinak ..mel by sis nastudovat jake zbernice v aute mas a ktere k cemu jsou,viz priloha
to ze auto je ne uplne dobre udavane jako s VAN zbernici neznamena ze nema jinou
ja myslim ze ostatni vi


Sí znamená sí, sbernice zas zbernicu, ale struktúra protokolu splňa komunikacny standart ako VAN. Skus do siete CAN na C5-1gen napoji napr. RD4 CAN a nedostanes sa do neho... ani do ineho pocitaca CAN. Sie can pracuje na datovom protokole strukturovanou ako VAN... Inak by sa dali RT3 CAN namontovat do VAN. Stacilo by prepojit ju na zbernicu CAN. Opakujem Car arrea network nieje to iste co Controller arrea network.... CAN u C5 1gen neznamena ze komunikuje protokolom struktorou zodpovedajucou ako Car Arrea Network. Skratka nieje CAN ako CAN.
Ale to nieje podstatne a je to niekde do ineho vlakna.

Ide mi len o to preco mam ine zapojenie konektora pre PA a preco vyvod 2 a 10 nejde priamo do bzucaka...

P.S.: O strukture formatu dat viem dost z doby ked som chcel prerobit RT3 CAN na RT3 VAN

Alebo zjednodusene povedane:
C5-I: CAN=Controller Arrea Network - Sie a okruh pre kontrolu a riadenie motora
C5-II a novsie: CAN = Car Arrea Network - Vylepšená štruktúra a formát dát pre ZBERNICU

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator