Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
first
30.05.2017 22:31 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
99
Dobrý večer pánové.
Po 2 týdnech sem si slavnostně dovezl opravenou C5 ze servisu. Opravovali předek. A asi po 4km cesty hned do obchodu mi přišlo auto nějak přibržděný. Hned jak sem dojel už na mě lidi volaly,že mi hoří něco v kole. Kurevsky to kouřilo a zaseklý třmen. Asi to v servisu stálo na dvoře na ruční brzdu a ta zatuhla. Ještě u obchodu sem zvedl auto na hever a pomalu ani přes kolo s tím nešlo otočit,sundal kolo a ruční brzda povolená. Tak sem to poklepal a zkoušel rozhýbat , ale žádný efekt. Trošku sem to povolil a skoro bez brždění se snažil dojet domů pomalu. Doma sem to rozebral, třmen trošku zašrouboval brzdy očistil( destičky jsou nové cca 3měsíce) páčka ruční brzdy chodí krásně. Říkám ještě to odvzdušním a jedu, ale po odvzdušnění je to zase zakouslé. Stačí šlápnout na provozní brzdu a ta zabrzdí, ale jako kdyby nepovolila. Nesetkal jste se někdo s tím??
Děkuji za jakýkoli nápad.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator