Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
igok
29.05.2017 22:12 - Re: Klimatizace nechladí
VIP
Jarduk napsal(a):
Jak velkej únik jsou vlastně schopný odhalit? Já jen že jsem si to před 2 měsíci nechal zkontrolovat na únik, následně plnil a poslední týden mi už klima zas syčí a chladí hodně vlažně...


Ak tam mas velky unik, tak by to mala zistit uz ta plniaca masina. Ale ak nic nezisti, tak sa pridava farbivo a po par dnoch prevadzky, najlepsie ak bolo cely cas sucho, treba s UV lampou skontrolovat kde to fuci. To farbivo bude v mieste uniku svietit. Ja osobne som vsak mal skusenost na zeninej C4, kde sme nevedeli najst kde to fuci. Tak som sa rozhodol ze vymenim kondenzator (ten chladic pred chladicom vody) lebo spoje boli v poriadku a vyparnik v pristrojovke sa mi nechcelo tahat von. A tiez logicky skor odide diel vystaveny pocasiu a kamienkom ako diel ktory si lezi ulozeny v kabine. Nakoniec sa ukazalo ze to bola dobra volba, kondenzator bol prezrany od soli rovno pod stredom vrtule sahary, takze to nebolo pri kontrole UV svetlom vidiet.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator