Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
kokoumes
29.05.2017 12:16 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
99
Tak ebay už nebde třeba
Koupil jsem od jruze (tímto mu moc děkuji) plastové podložky pod lanovody a jeden lanovod a podařilo se mi to dát celé do kupy..
Naštěstí jsem nebyl ten případ, kterému odešla plastová převodovka uvnitř, ale "pouze se mi překroutilo lano (tím jak vypada podložka pod lanovodem, tak se šroub uvnitř dostal mimo vedeni a začal se kroutit i s druhou části a překroutil lanko)

Taky bych chtěl vyvrátit všechny mýty ohledně nastavování pomocí diag a přesnosti uložení lan (na obou stranách stejná vzdálenost). Ani jedno nebylo potřeba. Pouze sem vymazal chyby pomocí diag a nové už nenaskočily. Celá kalibrace proběhla sama po kliknutí na tlačítko ruční brzdy.

Tak uvidíme jak dlouho to vydží, ale myslím že tak dlouho, jak dlouho zase budou v pořádku plastové podložky

Poučení pro ostatní:
- pečlivě kontrolujte stav těchto podložek
- pokud už vám nějaká rupne tak rozhodně s autem nejezdit a co nejdřív odpojit jednotku ruční brzdy (pod autem)
- s tím souvisí i nepoužívání tlačítka ruční brzdy v kabině.

Ještě jednou dík jruze

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator