Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
Royce
23.05.2017 11:31 - Re: dojmy z STK
99
No já jsem byl na emisích s X7 a borec začal motat něco o tom, že tam mám nějakou ozdobnou krytku výfuku a že přes ni nejde měřit a že mi stejně takové doplňky přes technickou neprojdou. Tak jsem ho přesvědčil že to je opravdu od výroby homologovaná krytka. Tak tam tu sondu nějak nastrčil a furt mlel cosi o tom, že to nejde legálně změřit.
Pak vlezl do auta s diag a lehl si pod volant a hledal zásuvku za ten přístup jsem ho chvíli nechal a se potrápí.. když už mi začal šroubovákem oddělávat odkládací schránku u řidiče, tak jsem ho zastavil a ukázal mu, kde je zásuvka.
Emisemi jsem prošel, kouřivost 0.01

Pak jsem šel na technickou, kde byl takový mladý klučina, asi nadšenec.. Hned začal básnit o "měchách" (na to slovo jsem alergický) a jak je to pohodlné atd.. ale byl úplně v pohodě.. ukázal mi průsak LDS na jedné zadní pístnici a že bych to měl nechat opravit.. nakonec to ani do závad nenapsal.. říkal, že tam něco napsat musí, aby to nevypadalo blbě, tak tam dal nesvítící žárovku nad SPZ .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator