Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klesání přední části vozu / C5 I,II
DanV
20.05.2017 21:20 - Re: Klesání přední části vozu / C5 I,II
99
Ahoj, prihodim taky jeden problém do diskuze. Ve stredu jedu domu z práce a cítím, ze predek zacina jit na doraz. V prvni chvili jsem si myslel, ze jsem si zmenil omylem výšku. Prijel jsem domu a predek uplne na zemi. Čerpadlo bezelo takovym zvukem pred umrenim. Radeji jsem odpojil baterku. Za chvilku jsem ji pripojil zpět. Cerpadlo bezelo normala a po chvilce snizovalo otacky. Prepinal jsem spousteni a zdvih ale pracoval jen zadek. Tak jsem zase odpojil baterku a bylo vzdy slyset jak olej se vraci z kouli do nádrže takovy jemny syčení. Zkontroloval jsem prepady pistnic jestli nejsou prorazeny. Nic z toho neteklo. To jsem kontroloval za behu cerpadla. Pak jsem se na to uz vykaslal a auto jsem zaparkoval. A najednou pri parkovani se auto zvedlo a drží. Jel jsem to projet a po prijezdu to udelalo zase. Proste se to jevi jak kdyz nekde utika tlak a cerpadlo uto nestihne natlacit. Nemete nejaky napad? Diky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator