Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Třetí brzdové světlo
Osvi
20.05.2017 11:18 - Re: Třetí brzdové světlo
99
Ahoj všem,

také mi přestalo svítit 3.brzdové světlo na mém C5 X7 tourer, demontoval jsem tapecírunk a spoiler, 3. brzdové světlo vymontoval. Světlo jsem vyzkoušel připojit napřímo na autobaterii - 3. brzdové světlo je O.K., normálně svítí - funguje. Dále jsem změřil napětí na konektoru 3.brzdového světla, při sešlápnutí brzd.pedálu na konektoru normálně naměřím napětí, které je v autě ( při nastartovaném autě cca 14 V ). Namísto brzdového světla jsem zkoušel připojit přímo na konektor 5W skleněnou žárovku - výsledek je, že se nerozsvítí... Zkoušel jsem měřit i napětí při připojení 5W žárovky a jakmile ji připojím, tak napětí spadne na nulu, jakmile žárovku odpojím, tak napětí opět vyskočí na 14V.
Dále jsem zkoušel vyměnit žárovky v obou krajních světlech ( i přesto, že obě fungovali jak na koncové, tak i na brzdové světla ), výsledek je stále stejný. Dále jsem zkontroloval pojistku G40 - 3A, která by měla být na 3.brzdové světlo, na obou stranách pojistky naměřím normálně napětí, takže pojistka O.K.
Poslední co jsem ještě zkoušel je tempomat a normálně funguje, při šlápnutí na brzdu se tempomat vypne.
Už nevím, co ještě vyzkoušel, jsem v koncích, nic dalšího mi nenapadá...
Prosím poraďte, jestli lze ještě něco vyzkoušet, zjistit?? Auto mám vzadu stále rozebrané, takže můžu cokoliv zkusit.

Předem díky moc za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator