Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: chyba P0235 - příliš vysoký tlak turba / C8 2.2 HDi
macman
16.05.2017 21:28 - chyba P0235 - příliš vysoký tlak turba / C8 2.2 HDi
99
Zdravím,

možná si pamatujete moje peripetie s C8, která měla přetočený motor, vadné všechny vstřikovače a vadné turbo...

Auto je nyní pojízdné, motor jde tiše bez vibrací a jede... Pouze pokud prudce akceleruji, vyhodí Lexie hlášku P0235 - vysoký tlak turba, nebo chyba snímače...

Turbo je koupené nové (samotný střed) a pro jistotu jsem si ho i nechal namontovat..

Takže jsem dal sledování hodnot a už někdy od 2000 otáček je turbo pořád o nějakých 500mbarů výše než má být... Pokud budou otáčky ustálené, tak regulace spadne na 5%, ale pořád mám o 200mbar více..

Měl jsem to na jámě a jak swirl, tak regulace turba se hýbe... Takže buď je něco v nepořádku regulace turba, nebo problém s podtlakem..

Chci se zeptat.. Pokud dáte na diagnostice test těchto členů, diagnostika chce aby běžel 15s motor, pak se má motor vypnout a hned udělat test.. Zkoušel jsem to několikrát a nehne se ani jeden z nich.. Co to znamená?? Únik podtlaku??

Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator