Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Adaptér ELM327 - Torque apod. applikace
alx
14.05.2017 13:23 - Re: Adaptér ELM327 - Torque apod. applikace
Administr?tor
Mahony napsal(a):
Mě funguje tenhle .link. Prvně sem koupil ten modrej ale ten nekomunikoval po nastartování, vyměnili mi to za tenhle bílej a ten šlape v pohodě Spíš mám problém jak sehnat plnou verzi toho Fap Lite je to jenom na Amazon a ten sem absolutně nepochopil jak se tam nakupuje

ok, zkusim asi ten sunnysoft, byla to jedna z moznosti co zkusit. Jen mi pripadlo, ze to je to same co mam ted, ale asi lepsi cinsky zdroj a lepsi "klon"


eisy811 napsal(a):
Ja mam taky cierny, velky a ten s Faplite isiel, teraz uz boli dve aktualizacie tej apky, pridali veci, tak som este neskusal. Plnu verziu mi netreba. Ten adapter mam kupeny uz davno…

Prave ze tech klonu a verzi je vsude tolik, ze se tezko pozna ktery je ktery. Proto jsem chtel zkusit nejaky konkretni overeny kus z konkretniho zdroje. Navic bych rad tu mensi verzi, ktera se tam vejde, abych to nemusel zapojovat pres nejaky prodluzovak... I tak diky za reakci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator